NEREDESİNİZ EY SÖZDE SANATÇILAR.

NEREDESİNİZ EY SÖZDE SANATÇILAR.
Anadolu Ahi Evran İş Adamları derneği başkanı Mehmet Gürbüz'den Kendini bu ülkenin hiç bir Milli davalarında Milletimizin yanın da olmayan sanatçılara tepki gösterdi

Ülkemizin yetiştirdiği ve hayat standartları halkın hayat standardından çok fazla yüksek olan, halktan kopuk bir yaşantıları olan Devlet ve Millet menfaati dışında ki her türlü olaylara tepkilerini yüksek perdeden dile getiren adlarına Tiyatro Sanatçısı, Ses Sanatçısı, Film Yıldızı, Manken vs. gibi anılan bu kişiler neden hep ülke menfaatleri dışında ki her türlü organizasyonda ön saftalar, gezi olaylarında, adına Boğaziçi direnişi denilen her türlü olaylara bizzat katılarak veya sosyal medyadan bizzat kınayarak katılanlar neredesiniz.

SİZ ÜLKENİN ÖN YÜZÜ OLAN SANATÇILARA SORUYORUM NEREDESİNİZ 

Önceki gün Yaklaşık 2014 ten beri Terör örgütü Pkk tarafından  çeşitli yer ve zamanlarda kaçırılan Mehmetçiklerimiz için sizler bugüne kadar ne tepki verdiniz veya adına sosyal sorumluluk projesi dahilinde Bu Kahraman Mehmetçiklerimiz Terör örgütü Pkk tarafından Gara'da kafalarına kurşun sıkılarak Şehit edilen bu Aslanlarımız olan Şehitlerimizin ailelerini ziyarete gittiniz mi? 
Herhangi bir etkinliklerde bu konuyu dile getirdiniz mi?
Sosyal Medya aracılığı ile kınadınızmı? Kimler ile görüşüp aktivist olarak kaçırılan Bu Mehmetçiklerimizi ziyarete gitmek istediniz mi? Peki sizler bu ülkenin sorunlarında yoksanız dertlerinde tasasında yoksanız sizler kimsiniz?Hangi Ülkenin Vatandaşısınız?
Neden bu ülkede ne için yaşıyorsunuz? bakıyoruz bu ülkede tek karşı çıktığınız mesele ise dağda yaşayan çoban ile benim oyum bir değil diyecek kadar cüretsizsiniz, Bir gayri Müslim öldüğü zaman hepimiz Ermeniyiz diyecek kadar cüretsiziniz Bu ülke menfati sizce nedir ki?

Milli davalarda sizleri göremiyoruz. Bu ülkenin aydınları ve  Gazetecileri olan Uğur Mumcular, Bahriye Üçoklar, Arabasında Kurşunlanan Çetin Emeçler vardı. Uçağı düşürülen Orgeneral Eşref Bitlisler, Maliye Bakanı Adnan Kahveciler,  Devletin Valisi olan Recep Yazıcıoğlu, Keş dağında bedeni dondurulan fikirleri ilelebet yaşayacak olan Büyük Birlik Partisinin Lideri Muhsin Yazıcıoğlu vardı Bu Vatan evlatları katledildikleri zaman sizler neredeydiniz? Hangi tepkinizi ortaya koydunuz, katillerinin bulunması için hangi mesajları atarak çaba harcadınız, hangisinin mahkemesine gidip ailelerine destek oldunuz eğer bu saydıklarımı yapmadıysanız kalbinizde bugün bile edemiyorsanız siz bizden biri değilsiniz 
Dünya ve Ülkemizde dahil olmak üzere Pandemiden dolayı insanlar ölürken siz sosyal sorumluluk projesi altında hangi görevleri üstlenmek istediniz?

Bir kaç duyarlı parmak sayılarını geçmeyen  az da olsa sanatçılarımız vardır insanların dertleri ile dertlenen bu kişiler 
Bu sorularımıza dahil değildirler.